Boracay Hide Away Boracay
Gran Prix Boracay Hide Away Boracay Philippines
 

Boracay להסתתר Boracay

Boracay Hide Away - Overview (Boracay Hide Away)

פרי גראן Boracay Hideaway הוא נסיגה לחוף נעים, תחובה יפה השלבים רק מן זמזום של קו החוף המרהיב Boracay.

פנים המבנה האלגנטי להלוות הנופש Hideaway Boracay אווירה שלווה לספק את הפרטיות צורך הרבה מקום וגם עבור מנוס הלחץ העירוני.

Boracay Hide Away - Rooms / Accommodaton (Boracay Hide Away)

חדרים וסוויטות מרווחות חילוף עם כיסוי קו נקי ו עיצוב מינימליסטי.

4 חדרים סטנדרטית (Boracay להסתתר)

4 חדרים דלוקס (Boracay להסתתר)

3 סוויטות (Boracay להסתתר)

Boracay Hide Away - AMENITIES (Boracay Hide Away)

  • סוג אישיות מפוצלת מערכת מיזוג אוויר (Boracay להסתתר)

    נעילה אלקטרונית מערכת הדלת (Boracay להסתתר)

    אוטומטיים גילוי אש & מערכת מתזים (Boracay להסתתר)

    שמירה 24 שעות ביממה (Boracay להסתתר)

    WIFI בחדר כל (Boracay להסתתר)

Boracay Hide Away - Restaurant and Facilities: (Boracay Hide Away)

boracaty hide away pleasent loungeboracay hide away path way door

הנופש 11 חדרים מתגאה חדרים נעימים שלה, 4 חדרים סטנדרטיים, 4 חדרים דלוקס 3 חדרים סוויטה עם ריהוט מעוצב באלגנטיות על המרפסת של חבילות בכל.

Boracay Hide Away - Location: (Boracay Hide Away)

גראן פרי Boracay Hideaway היא מול Beach Resort ממוקם בנוחות תחנה 1 מתוך Boracay איילנד. מודרני ומפואר בסגנון, אבל סביר בהחלט עבור תיירים מקומיים וזרים. זה רק דקות מהמקום צד של Boracay ו המפורסם ד 'בקניון.

Boracay Hide Away beach resort vicinity map in Boracay island

 

About Boracay (Boracay Hide Away)

בעת הנסיעה דרך 7107 האיים של הפיליפינים, תמצאו טבע ונוף מהמם כמו Boracay (Boracay להסתתר), זה לא קשה אבל יש אי אחד שבולט אבל Boracay (Boracay להסתתר). ב Boracay (Boracay להסתתר) ניתן למצוא אבקת ארבעת הקילומטרים של טלק לבן חוף חולי, מי טורקיז כחול הנוף הרומנטי. Boracay (Boracay להסתתר) ממוקמת בקצה הצפון מערבי של Panay האי ניתן להגיע רק באמצעות סירה. בגלל היופי הטבעי שלה, את האי של Boracay (Boracay להסתתר) הוא חוף העליון באסיה. Boracay (Boracay להסתתר) ידוע גם בשם שער לגן עדן.

שני (2) ק"מ מעל קצה מערב Panay איילנד באזור Visayan מערבי של הפיליפינים היא Boracay (Boracay להסתתר) האי של הפיליפינים ממוקם כ 345 ק"מ (200 ק"מ) דרומית למנילה. זה תשעה קילומטרים על פני 2,563.86 דונם (1038 דונם). בנקודה הצרה ביותר שלה Boracay (Boracay להסתתר) הוא רק קילומטר אחד רחב.עונות Amihan ו Habagat מזג האוויר ב Boracay (Boracay להסתתר) הוא בדרך כלל את דפוסי מזג האוויר. Amihan פירושו רוח צפונית קרירה, ו Habagat פירושו המערבית או הרוח דרומית מערבית; המונסון מערב לדרום. העונה Amihan מתאפיין בטמפרטורות מתונות, כמות המשקעים קטנה או לא, ואת הרוח השורר ממזרח. העונה Habagat מאופיין במזג אוויר חם ולח, גשמים כבדים תכופים, וכן הרוח השורר ממערב.

Amihan דפוס Habagat עונתית היא לעבור בכיוון הרוח שבו הוא האינדיקטור המרכזי ב Boracay (Boracay להסתתר). Boracay (Boracay להסתתר) יהיה במרקם מזג אוויר Habagat למשך שארית השנה ואת תבנית מזג האוויר Amihan מן מתישהו בחודש ספטמבר או אוקטובר מתישהו במאי או ביוני. תאריכים אלו עשויים להשתנות בשנים בודדות, אם.

טרופי סופות יכול להשפיע Boracay (Boracay להסתתר) בכל עת של השנה, אך סביר להניח שנראה בעונה Habagat. היום הטמפרטורות על Boracay (Boracay להסתתר) בדרך כלל נע בין 77-90 מעלות (25-32 מעלות צלזיוס) מתחילת העונה Amihan לתוך בפברואר או מרץ, ולהגדיל ל-F ° 82-100 (28-38 ° ג) טווח עם תחילתה של העונה Habagat. בתקופות הסופה הטרופית ב Boracay (Boracay להסתתר), הטמפרטורה יכולה לרדת אל מתחת 68 מעלות (20 מעלות צלזיוס).

שבט Ati היה את המתיישבים הראשונים של Boracay (Boracay להסתתר). Boracay (Boracay להסתתר) הפך למחוז עצמאי ב -25 באפריל 1956 במסגרת Aklan פרובינציה. התיירות החלה להתפתח Boracay (Boracay להסתתר), ואת האי הפך פופולרי עם תרמילאים בשנת 1980 ידועות בעבר זה לא היה עד 1970.Boracay (Boracay להסתתר) האי היה לפני שנים רבות היטב שמרו בסוד, כמעט ברכושנות כך שרק מעטים ידעו על קיומו. כאשר צוות הסרט הזר בטעות "גילה" זה גן עדן האי, זה היה רק בשנות ה -70. אחרים כתב ספר, שכלל ביקורות נלהבות של Boracay (Boracay להסתתר), אשר שינו את הקצב של האי מזו של להיות סוד שקט כדי להיות בסופו של דבר הצביעו כבעלי החוף הכי טוב בעולם.

Boracay (Boracay להסתתר) היא תופעה מאז Aklan עבור תיירים רבים הוא נרדף על Boracay (Boracay להסתתר): למעשה, רבים יותר לדעת על Boracay (Boracay להסתתר) מאשר Aklan באותה עונת שיא, כמה Boracay (Boracay הסתר. משם) מאוכלוסיית האי עשוי להתנפח ל -20,000. מילה על Boracay (Boracay להסתתר) האי הוא הוסיף בונוס עבור הנוסע המורשת עייף.

Boracay (Boracay להסתתר) האי נמצא בשליטה המינהלית של התיירות הפיליפיני הרשות בתיאום עם הממשלה המחוזית של Aklan כוללת של barangays Manoc-Manoc, Balabag, ו Yapak (3 מתוך 17 barangays המרכיבות את העירייה מלאית).

Boracay (Boracay להסתתר) האי הגיע לתשומת לב בינלאומית בשנת 1980, כאשר תרמילאים באירופה, בעיקר גרמניה, כתב על האי הזה אידילי של ים סין הדרומי אף Boracay (Boracay להסתתר) היה ידוע דייגים חלק מאדמתה בבעלות הלא -התושבים. האופה באנגלית על Boracay (Boracay להסתתר) האי הוא אחד המפעלים התיירות של הבכור. Boracay (Boracay להסתתר) יכול להתגאות חמש התאמות כוכב גולף עד סוף שנות ה -80, בתי השאר רבים נבנו ו עד סוף המאה. הוא נבחר כאחד החופים הטובים ביותר בעולם בשנת 1990 ושוב בשנת 1996 כמספר העולמות אחד חוף טרופי.

חול לבן חוף היא Boracay (Boracay להסתתר) של האטרקציה המרכזית, על Boracay (Boracay להסתתר) של האגף הדרומי, פנינה של טבע המשתרעת על כ - ארבעה קילומטרים, שבו רוב של

הסלעי ובכפוף זרמים מסוכנים הוא בצפון, בעיקר בעונת הגשמים. Boracay (Boracay להסתתר) שוניות להפוך את האי לקפוץ אידיאלי את הצבע של צוללנים או snorkelers נלהב.

מזונות טריים הים ניתן למצוא בו ניתן לבשל ממש שם או הביא אחד שבו הוא שוהה עבור אלה על תקציב הכלכלה ללכת Boracay (Boracay להסתתר) talipapa, או Boracay (Boracay להסתתר) בשוק פתוח. אבל Boracay ( Boracay להסתתר) האי יש הרבה מסעדות קייטרינג לכל טעם. Boracay (Boracay להסתתר) יש ציוד לספורט מים, כמו גם שיעורי צלילה ואת הרוח גלישה.

התיירות ב Boracay (Boracay להסתתר) נמצאת בשיאה בעונה Amihan גם בגלל הרוח שלה הדפוס מזג האוויר. הרוח נושבת הרווחת מן Boracay מזרחה (Boracay להסתתר) במהלך Amihan. את המים Boracay (Boracay להסתתר) וייט ביץ 'הוא לעתים קרובות מזוגגות חלקה. הילס בקצוות הצפוני והדרומי של Boracay (Boracay להסתתר) ערוץ האי ואת הרוח העונה Amihan מהצד המזרחי של האי; Boracay (Boracay להסתתר) Bulabog ביץ בחלק המרכזי של הצד המזרחי של האי הופך את השונית המים המוגנים את האידיאל כי החוף של גלישת רוח למטוס עפיפון / עפיפון גלישה.סוגים מלון מפואר לתקציב וחדרי הספרטני הם מספר סוגי לינה פזורים בכל רחבי Boracay (Boracay להסתתר) איילנד. לאורך חוף לבן, מיקום מצוין לעתים קרובות ביחס Boracay (Boracay להסתתר) שלוש תחנות הסירה, אף תחנות הם כבר לא בפעולה. Boracay (Boracay להסתתר) תחנה 2 הוא בערך במרכז החוף, עם Boracay (Boracay להסתתר) תחנות 1 ו -3 בהתאמה בערך באמצע הדרך אל הקצה מצפון ומדרום Boracay (Boracay להסתתר) איילנד. Boracay (Boracay להסתתר) תחנה 3 באזור הוא שם את רוב לינה זול ממוקמים, תוך Boracay (Boracay להסתתר) Station 2 מיועד לאלה שרוצים להיות בתוך הקרבה של הסורגים. Boracay (Boracay להסתתר) תחנה 1, בינתיים, היא איפה אתה יכול למצוא את אירוח מבודדים יותר, מציע שקט ושלווה לאלה מחפש הפוגה מן הסצינה כרגיל Boracay (Boracay להסתתר) פעולה וגדוש הלילה.

Boracay (Boracay להסתתר) התאמות האי נע בין עפר זול מפוארים. כל מפואר וכמה הנופש במלון בסדר יש Boracay שלה (Boracay להסתתר) סוויטה חדר, Boracay (Boracay להסתתר) חדר פרטי, Boracay (Boracay להסתתר) ירח דבש חדר, Boracay (Boracay להסתתר) ההנהלה חדר, Boracay (Boracay להסתתר ) חדר משפחה, Boracay (Boracay להסתתר) חדר Boracay מעולה, (Boracay להסתתר) חדר רגיל, Boracay (Boracay להסתתר) חדר זוגי, Boracay (Boracay להסתתר) חדר טריפל, Boracay (Boracay להסתתר) חדר לארבעה, Boracay (Boracay להסתתר) צפה חדר לים, Boracay (Boracay להסתתר) צפה חדר גן, Boracay (Boracay להסתתר) חדר חוף הים, Boracay (Boracay להסתתר) סוג חדר בונגלו, Boracay (Boracay להסתתר) חדר Aircon, Boracay (Boracay להסתתר) תמונות חדר, Boracay (Boracay להסתתר) מעונות חדר, Boracay (Boracay להסתתר) חלוף חדר, Boracay (Boracay להסתתר) Backpacker חדר, Boracay (Boracay להסתתר) חדר עם מטבח, Boracay (Boracay להסתתר) בית וכל סוג של אירוח מפוברק. Boracay (Boracay להסתתר) תמחור תקופת השיא הן תקופות של תיירות כבד (בדרך כלל כולל חג המולד / ראש השנה, חג הפסחא / השבוע הקדוש, ואת הסינית תקופות השנה החדשה).

רוב Boracay (Boracay להסתתר) בתי המלון ואתרי הנופש רמות מחירים עונתית, עם מחירי שיא עונתי בדרך כלל בד בבד עם תאריכים עונה Amihan. Boracay (Boracay להסתתר) יש עודף של 350 Boracay (Boracay להסתתר) חוף הנופש מציע יותר מ -2,000 חדרים החל באיכות מהכוכב וחמש כדי התאמות בתקציב, ולכן תיירים בטוח למצוא מה שהם מחפשים. Boracay (Boracay להסתתר) מציעה מגוון רחב של מסעדות, ברים, פאבים, ומועדוני לילה. פעילויות פנאי זמינה ב Boracay (Boracay להסתתר) כוללות צלילה, שנירקול, גלישת רוח, פנסיון עפיפון והרפיה החוף. Boracay (Boracay להסתתר) הוא האתר של עולמי-18-72 חור כמובן גולף נקוב עוצב על ידי גרהאם מארש.

Boracay (Boracay להסתתר) יש שני נמלי התעופה המשרתים, הבינלאומי Kalibo התעופה Kalibo די קרוב Boracay (Boracay להסתתר) ו גודופרדו פ ראמוס התעופה (המכונות "שדה התעופה Caticlan" כפי) ב Caticlan, 30 דקות נסיעה בסירה Boracay (Boracay להסתתר).

סטרונג רפובליקה ימית כביש (SRNH) עובר דרך Caticlan המהווה את החלק המערבי של Boracay (Boracay להסתתר), עם מעבורות המכונית מ Roxas, מזרחי עגינה מינדורו בנמל המזח Caticlan.

מוטורי-tricycles לאורך הכביש הראשי של Boracay (Boracay להסתתר) או על ידי הליכה לאורך החופים של Boracay (Boracay להסתתר) הם שני המצבים העיקריים של תחבורה. לאורך Boracay (Boracay להסתתר) נתיב חוף הים, Pedicabs זמינים גם עבור הובלה. Boracay (Boracay להסתתר) אמצעי תחבורה אחרים כוללים אופני הרים, quadbikes ואופנועים, כל אשר ניתן לשכור.

bancas ממונע paraws שיט זמינים להשכרה לחקור סביב Boracay (Boracay להסתתר) החוף של האי. סביב Boracay (Boracay להסתתר) האי הם הבוציות Outrigger הם המראות הנפוצים במימי. הנוסעים יכולים לשבת על פלטפורמה טרמפולינה בין Outrigger תומך paraw הפלגה היא סירה בעלת גוף צר עם outriggers או הצדדים. אלה הם מהר מאוד את הרוח ב Boracay (Boracay להסתתר), אבל יכול להיות מסורבל עבור מלחים מנוסים.

אירועים מרגשים

אסיה, גלישת רוח, סיור, עם Boracay שבוע ארוך (Boracay להסתתר) הבינלאומי כיף הלוח גביע בתחרות הנערכת בדרך כלל ב Bulabog ביץ ', Boracay בינואר (Boracay להסתתר) הוא אחד המקומות תחרותי.

כל ינואר ב Boracay (Boracay להסתתר) Kalibo על הסמוך Panay איילנד, הידוע Ati-Atihan הפסטיבל מתקיים. בדרך כלל בשבוע השני או השלישי של ינואר, פסטיבל Ati-Atihan הרבה יותר קטן הוא חגג על Boracay (Boracay להסתתר).

אירוע פריסבי כבר שנערך מדי שנה מאז 2003, בדרך כלל בתקופת הקיץ, Boracay (Boracay להסתתר) פתח אסיה ביץ Ultimate Tournament.

לוקיישן היסטוריה

AKLAN שם Boracay (Boracay להסתתר) ממוקמת בין קווי הרוחב 11 ° '30 "N ו 12 ° 01' 00" 09 N, ואורך 121 ° 50 '00 "E ו 122 34 °' 45" E, האי Aklan של Boracay ( Boracay להסתתר) כמו לסגור Capiz כדי Boracay (Boracay להסתתר) מניות החוף הצפוני של האי המשולש Panay בערך כמו laso האי של Boracay (Boracay להסתתר). למעלה משליש הארץ הוא הררי, אך Boracay (Boracay להסתתר ) באי יש כמה, עם שיתוף אגפו המערבי של Aklan Cordillera גבוהה המחלק את המחוז מ אנטיק המקורב Boracay (Boracay להסתתר) וכן. הדרומי מוקף Cordillera המרכזי של Panay האי שבו Boracay (Boracay להסתתר ) נמצא, המשותף לכל המחוזות של Capiz ו Iloilo. הפסקה Cordillera ב Nabas מאפשר מעבר Pandan, עתיקות ואת המעבר אחרים עבור Boracay (Boracay להסתתר). בשפלת מוגבלות ברצועה צרה שמתחיל מן החוף והוא משתרע על הגבעות, רחבים הם floodplains של Ibajay (30 ק"מ) ו Aklan ריברס (60 ק"מ), שני של חמשת הנהרות הגדולים בפרובינציה בזמן Boracay (Boracay להסתתר) האי הוא כמו נעל. הנהרות ריק לתוך Sibuyan הים. נהרות אחרים הם Tangalan, Jalo ו טאלון.

תחילת של Aklan כאזור התיישבו לפני Boracay (Boracay להסתתר) היה ידוע הוא אפוף אגדה וטוען היסטוריים מזויפים מתועד. קשה למצוא עדויות על האי, Boracay (Boracay להסתתר) עם בוא הספרדים. בשנת 1566, האוגוסטינית פריי מרטין דה ראדה החלו evangelizing Panay האי כולל Boracay (Boracay להסתתר) קו החוף, שם הוא הטיף את הבשורה ב-ay פאן, Capiz, Boracay (Boracay להסתתר) עצמה ב Dumangas. עם זאת, הם המשיכו העבודה המיסיונרית שלהם Boracay (Boracay להסתתר) ו Panay וב 1581 Kalibo evangelized כולל Boracay (Boracay להסתתר) וב 1596, Ibajay. שני האזורים במיוחד היו Boracay (Boracay להסתתר) התנחלויות אסטרטגיים כי הם היו ליד הפה של Aklan של הנהרות הגדולים, נתיב המים נוח חודר הפנימי של האי ואת קו החוף של Boracay (Boracay להסתתר).

Aklan ו Boracay (Boracay להסתתר) השתתפו המהפכה נגד ספרד, כאשר גנרל פרנסיסקו קסטילו, אשר תרם את הונו מצא העיתונות הלאומי Boracay (Boracay להסתתר) עבור Katipunan ו קנדידו IBAN הגיעו Aklan ו Boracay (Boracay להסתתר) כדי למצוא פרק של. Katipunan IBAN היה יליד Malinao, Banga ותושב Boracay (Boracay להסתתר) ו התיידד אחיו של אנדרס בוניפאציו, Procopio. להיכל Katipunan חזר Boracay (Boracay להסתתר) לארגן Visayas.

הידועים ביותר של Aklan אטרקציות תיירותיות הם: atihan-ATI ו-Boracay (Boracay להסתתר) איילנד, הן האטרקציות חדש יחסית למרות הסיפור סיפר על מקורותיה של קישורים Ati-atihan אותה אגדה של הסכם השלום בין Bornean. datus לבין ATI (Ayta) ששלטו Panay איילנד Boracay (Boracay להסתתר) האי במאה ה -13, העובדה היא atihan-ATI (שנערך ביום ראשון השלישי של ינואר יעלה בקנה אחד עם חגיגה של הפטרון סנטו ניניו של Boracay (Boracay להסתתר)) נרקחה בשנת 1950 כדרך להגביר את התיירות. Boracay (Boracay להסתתר) האי לונג איילנד, אבל צר חול לבן הגיע לידיעת המטיילים לגלוש והשמש בסוף שנות ה -70, על ידי ה -80 האירופים יוזמה היה להגדיר חנות באי Boracay (Boracay להסתתר) ועד סוף המאה, התפאר האי Boracay (Boracay להסתתר) של חמישה כוכבים resorts, קורס המפרץ, מפעלי קייטרינג ללקוחות שונים: מן המשק התיירות יוקרה התקציב, ועל שורה של מסעדות המשרתת את המטבח של העולם: מן האיים הילידים, כדי יפנים וסינים, כדי אסיה כדי קונטיננטלית, ומה יש לך שתי אטרקציות לבדו להביא ברוב דולר התיירות היורו. כדי Boracay (Boracay להסתתר) בעיר העירונית של Aklan.

ב Kalibo ו Boracay (Boracay להסתתר) בשנה 1581, האוגוסטינים הקימה המשימה. בשנת Kalibo ו Boracay (Boracay להסתתר) בשנה 1680, נבנה קהילה תחת סנגור של סן חואן Bautista ואז, את אתר העיר היה ב Barrio Laguinbanwa ב Numancia, כשני קילומטרים רחוק מן האתר הנוכחי של Kalibo ו Boracay (Boracay להסתתר).

בשנת 1947, לאחר מלחמת העולם השנייה, גבריאל מ 'רייס, הארכיבישוף של סבו ומאוחר יותר מנילה, באופן אישי לקח בידו לשחזר ולאחר שיפוץ הכנסייה באזור שונים, כולל Boracay (Boracay להסתתר). Boracay (Boracay להסתתר) הכנסייה פגע ברעידת אדמה ב 14 יוני 1990 מדידה של 7.1 בסולם ריכטר פגעה באי Boracay (Boracay להסתתר) בשעה 03:41, מוקד הרעש היה ממוקם 11.34North של Boracay (Boracay להסתתר) הרוחב; 122.10 מזרח Boracay ( Boracay להסתתר) ואורך. Philvocs דיווחו 15 ק"מ עומק כפי שחושב.

This is a travel agent website
All Rights Reserved © Copyright Thursday, 11 November 2010, 03:45 AM MST